Liste over RAB godkendte terapeuter

Vi henviser til henvisningslisten for telefon nummer mv.
Terapeuter, som ikke aktuelt har åbent for nye klienter, kan have fravalgt at være med på henvisningslisten.

Aida Annette Jensen 2300 København S
Anette Laugesen 2880 Bagsværd.
Anita Maderer 6400 Sønderborg
Anja Christensen 4690 Haslev
Anne Højer Christensen 4600 Køge
Anneli Frandsen 2750 Ballerup
Annette Filthuth 4300 Holbæk
Arngod Solberg Webb 2900 Hellerup
Berit Sauer 2300 København S
Birgitte Dianna Larsen 2000 Frederiksberg
Bitten Persson 4700 Næstved
Chanet Markmann 2800 Lyngby
Charlotte Borggaard Andersen 3000 Helsingør
Charlotte Føns Bendix 8500 Grenaa
Christina Ross 2640 Hedehusene
Christina Svennevig 2100 København Ø
Connie Jahn 4340 Tølløse
David Carlsen 1123 København K
Elna Marie Bojsen 7100 Vejle.
Grete Kristensen 8410 Rønde
Hanne Dahlbom 4400 Kalundborg
Helle Adler Thorsted 2000 Frederiksberg
Helle Kibsgaard 2730 Herlev
Ida Sloth Bonnevie 3070 Snekkersten
Ines Rix 1651 København V
Inga-Clara Lepke 2500 Valby
Inger Nasser 6400 Sønderborg
Irene Dalsø 4200 Slagelse
Jane Winther 4300 Holbæk
Jannie Jessen 2605 Brøndby
Jeanette Færch 2500 Valby
Jessica Fay Serina Dutton 4200 Slagelse
Joachim Holten Palvig 4000 Roskilde
Jørgen Warming 2500 Valby
June Ottosen 2300 København S
Karen Herborg Hansen 2300 København S
Karimalou Müller 7620 Lemvig
Karin Blyt 2730 Herlev
Karin Midori Hertzmann Nielsen 3200 Helsinge
Karina Odefey 4652 Hårlev
Katja Petersen 4200 Slagelse
Kim Borgstrøm 2100 København Ø
Kirsten Fragtrup Nykilde 5600 Fåborg
Kirsten Hesselberg Simonsen 4420 Regstrup
Lars Kromann 2860 Søborg
Leif Nykilde 5600 Faaborg
Linda Boserup Jensen 4583 Sj. Odde
Lise Fog Christensen 5800 Nyborg
Lissi Hansen 3630 Jægerspris
Lone D. Moeslund 2800 Kgs. Lyngby
Mads Prasse 7100 Vejle
Maiken Rebecca Hessellund 2200 København N
Maria Liossi Esbensen 2730 Herlev
Maria Louise Højstrøm 2800 Kgs.Lyngby
Marianne Lehaff 3460 Birkerød
Marianne Petersen 4800 Nykøbing F
Merete Godsk 2650 Hvidovre
Mette Buhl 3480 Fredensborg
Mona Kyed 5462 Morud
Nadja Hultgreen 6440 Augustenborg
Natalie Elmkjær 2770 Kastrup
Nezir Sinani 1705 København V
Nina Maria Sestoft 6000 Kolding
Noèmi Lilla Sallai 2660 Brøndby Strand
Nønne Mikkelsen 8200 Århus N
Pernille Jeppesen 5672 Broby
Pernille Tind 4000 Roskilde
Pia Bjaaland 2000 Frederiksberg
Pia Salqvist 4800 Nykøbing F
Ron Tan 4400 Kalundborg
Simon Simonsen 3210 Vejby
Sofia Chalotte Adelena Murray 4180 Sorø
Sofie Millie K. Persson 3100 Hornbæk
Steen Jørgensen 2670 Greve
Susanne Nielsen 2640 Hedehusene
Sussan Herle Jensen 6700 Esbjerg
Svend Oluf Kjøller 9200 Aalborg SV
Tina Smith 2400 København NV
Ulla Brindea Bojsen 2791 Dragør
Véronique Bering Thygesen 1922 Frederiksberg
Vigga Wagtberg Hansen 2200 København N
Zafreen Rehman Niazi 2100 København Ø